DevrimEzgiLeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Laptop bu hale getirdi!
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 10:05 pm tarafından AMEDEUS

» .........
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyPerş. Ekim 14, 2010 3:56 pm tarafından AMEDEUS

» manzara
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 9:26 pm tarafından Deniz

» manzara fotoğrafları
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 9:18 pm tarafından Deniz

» Paydos/ C.Sıtkı Tarancı
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptySalı Ekim 05, 2010 2:49 pm tarafından AMEDEUS

» logo..........
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 11:45 pm tarafından ezgi

» ..................
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 2:09 pm tarafından DicLe

» Çile
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:01 pm tarafından AMEDEUS

» Görmemişin bebeği olmuş...
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptySalı Eyl. 21, 2010 12:27 pm tarafından DicLe

» facebooktan video indirme
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptySalı Eyl. 21, 2010 10:08 am tarafından ezgi

» Taş atan çocuk
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 5:00 pm tarafından DicLe

» BARIŞ
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:27 pm tarafından DicLe

» BEKLENTİSİZ....
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:24 pm tarafından DicLe

» UZAKTAN ...
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:22 pm tarafından DicLe

» CAN YÜCEL'DEN MAL BEYANI
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 1:36 pm tarafından yoll

» ARKADAŞLIK
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:20 am tarafından ezgi

» ARKADAŞLIK
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:15 am tarafından ezgi

» ŞİİR
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:08 am tarafından ezgi

» Kamuflaj
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 5:32 pm tarafından AMEDEUS

» UZAK
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:05 pm tarafından ezgi

» Yeşillik
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 pm tarafından ezgi

» Salam Gibi
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:57 pm tarafından ezgi

» Benlik_Oruç Aruoba
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:56 pm tarafından ezgi

» BİR AYRILIŞ HİKAYESİ
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:54 pm tarafından ezgi

» Pembe Deniz
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:51 pm tarafından ezgi

» HAYAT
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:48 pm tarafından ezgi

» Benim Yazdığım Sen
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:47 pm tarafından ezgi

» Seviyorum Seni
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 pm tarafından ezgi

» BERFİN
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:44 pm tarafından ezgi

» Bahar Gelmiş
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:43 pm tarafından ezgi

Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En iyi yollayıcılar
DicLe
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) Vote_lcapFacebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) Voting_barFacebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) Vote_rcap 
AMEDEUS
Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) Vote_lcapFacebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) Voting_barFacebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) Vote_rcap 
yoll
Deniz
yelken
ezgi
NezBe
Devrim
mad men
Surgun

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 7:00 am tarihinde online oldu.

Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım)

Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım) Empty Facebook Hesabı Silmek (resimli anlatım)

Mesaj  Deniz Paz Ağus. 29, 2010 2:08 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Adım1: Yardım merkezine ulaşın
Kendilerine para kazandıran üyelerini kaybetmek istemeyen Facebook hesabınızı silmenizi zorlaştırmak için bu işlemi arka planda kalan bölümlerden yapmanıza izin veriyor.

Silme işlemine başlatacak ilk adıma ulaşmak için, ekranın sağ alt köşesinde bulunan yardım merkezi adlı bölüme tıklayın. Facebook'tan kurtulmak gideceğiniz uzun yoldaki ilk adım bu olacak.
Adım 2: Profil ayarları bölümü
Yardım merkezinde karşınıza karmaşık bir sayfa çıkacak. Site yardım başlığı altında aslında aklınıza daha çok karıştıracak bir tasarım kullanmış.

Adım 4: Profil kapatma linkine ulaşma
Facebook profil silmek isteyen üyelerini caydırmak için her yöntemi denemiş. 4. adımdayız ve daha bu işlemi gerçekleştirecek gerçek linke ulaşamadık

Bu sayfada hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum adlı soru cevap bölümüne tıklayın. Bu soru sizi linke yönlendirecek olan yeni bir sayfa açacak.
Adım 5: Gerekli sözleşmeyi kabul etmek
Hesabımı kalıcı olarak kapatmak istiyorum sekmesine tıkladıktan sonra karşınıza hesap kapatmayla, profil dondurma arasındaki farkları anlatan bir yazıyla karlışacaksınız. Bu ufak açıklamanın altında ise silme işlemini başlatacak link bulunuyor, ona tıklayın.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.][img]Bu işlemi yaptığınızda ise Facebook sizi başka bir sayfaya yönlendirecek. Karşınıza gelen ekranda profilnizin tamamen kapanacağını bildiren bir sözleşme var. Bunu kabul ettiğinizi belirtmek için gönder tuşuna basınAdım 6: Profili kapatmak için son işlem
Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz tüm işlemler bu sayfaya ulaşmak içindi. Profilinizi silmek için ilk önce bu ekrana şifrenizi girin. Daha sonra ise, alt kısımda bulunan güvenlik resimlerini doğru şekilde kutucuğa yazın.

Bu işlem bittikten sonra profiliniz silinecekler listesine eklenecek. 20 gün içerisinde ise kullanıcı adınız erişilmez hale gelecek. Eğer bu süre içerisinde Facebook'a kullanıcı adınızla tekrar girerseniz tüm bu işlemlerin iptal olacağını da belirtelim.

--------------------------------------------------------------------------------
Deniz
Deniz
Admin
Admin

http://devrimezgileri.yetkinforum.com