DevrimEzgiLeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Laptop bu hale getirdi!
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 10:05 pm tarafından AMEDEUS

» .........
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyPerş. Ekim 14, 2010 3:56 pm tarafından AMEDEUS

» manzara
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 9:26 pm tarafından Deniz

» manzara fotoğrafları
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 9:18 pm tarafından Deniz

» Paydos/ C.Sıtkı Tarancı
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptySalı Ekim 05, 2010 2:49 pm tarafından AMEDEUS

» logo..........
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 11:45 pm tarafından ezgi

» ..................
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 2:09 pm tarafından DicLe

» Çile
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:01 pm tarafından AMEDEUS

» Görmemişin bebeği olmuş...
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptySalı Eyl. 21, 2010 12:27 pm tarafından DicLe

» facebooktan video indirme
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptySalı Eyl. 21, 2010 10:08 am tarafından ezgi

» Taş atan çocuk
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 5:00 pm tarafından DicLe

» BARIŞ
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:27 pm tarafından DicLe

» BEKLENTİSİZ....
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:24 pm tarafından DicLe

» UZAKTAN ...
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:22 pm tarafından DicLe

» CAN YÜCEL'DEN MAL BEYANI
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 1:36 pm tarafından yoll

» ARKADAŞLIK
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:20 am tarafından ezgi

» ARKADAŞLIK
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:15 am tarafından ezgi

» ŞİİR
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:08 am tarafından ezgi

» Kamuflaj
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 5:32 pm tarafından AMEDEUS

» UZAK
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:05 pm tarafından ezgi

» Yeşillik
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 pm tarafından ezgi

» Salam Gibi
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:57 pm tarafından ezgi

» Benlik_Oruç Aruoba
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:56 pm tarafından ezgi

» BİR AYRILIŞ HİKAYESİ
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:54 pm tarafından ezgi

» Pembe Deniz
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:51 pm tarafından ezgi

» HAYAT
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:48 pm tarafından ezgi

» Benim Yazdığım Sen
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:47 pm tarafından ezgi

» Seviyorum Seni
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 pm tarafından ezgi

» BERFİN
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:44 pm tarafından ezgi

» Bahar Gelmiş
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:43 pm tarafından ezgi

Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En iyi yollayıcılar
DicLe
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim Vote_lcapBenim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim Voting_barBenim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim Vote_rcap 
AMEDEUS
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim Vote_lcapBenim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim Voting_barBenim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim Vote_rcap 
yoll
Deniz
yelken
ezgi
NezBe
Devrim
mad men
Surgun

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 7:00 am tarihinde online oldu.

Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim

Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim Empty Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim

Mesaj  Xebat Ptsi Mayıs 17, 2010 10:34 pm

Söylemiştim sana, hatırla heval!
Benim sevdam büyüktür Taşıyamazsın demiştim

Savaşlar beraberinde yıkıntılar getirir demiştim...
Viraneler içinde yaşayamazsın
Kördüğüm olursun
Kaybolursun hiçlikler içinde demiştim...

"Dizginliyorum kendimi..." dedin...
"Gidiş değil, kayboluş değil bu..." dedin...

Kendine itiraf edemedin oysa!!!

Bir çocuk saflığında yaşadım ben sevdamı...
Acıttım içimi acıttım içini...
Bu kadar acı içinde olmamalı sevgiler...
Yitip gitmemeli kayboluşlarla...

Umursamadım kimseleri umursamadım karşı gelenleri...
Yaşadım ve yaşattım.
Yanındaydım, seninleydim, aklımdaydın...
Korkularına, korkularıma göğüs gerdim yanındaydım.
Arkadaşındım, her şeyindim, bendim hep ben oldum...

Benim sevdam büyüktür taşıyamazsın dedim, heval

Anlamsız kelimeler, cümleler, heceler...

DÜŞ'tük uyandık bak...
Düştük tuttuk ellerimizden
Ama yok artık ellerimiz yok artık cümlelerimiz...
Yokuz işte bak...
Gidişlerdeyiz...

Kendi içinde yaşa şimdi beni...
Kendine duvarlar ör ben'den...
Kaç kurtul savaşlardan...
Kimseler üzülmesin..
Kimseler kanamasın ben gibi...

Masum bir çocuğun gözyaşları gibiyiz...
Emekliyen bir bebek, kalkıp düşen topraklara...
Büyüyemedik, büyüyemezdik o kadar imkansızdı ki!
Yürüyemedik ki koşalım...

Ben kötü değilim, olmadım, olamam...
Kimseleri koparamam özünden koparmam....

Sevmem ve kimselere izin vermem...
Sevilmem istemiyorum yalan sevişleri...
Bak yorulduk işte...
Dizginledik sevgileri, dizginledik buluşmaları, dizginledik savaşları...

Benim Sevdam Büyüktür Taşıyamazsın Demiştim, heval

Sevme beni, sevme düş'lerimi, dokunma yanarsın, dokunma yakarım.
Anlamsız savaşlara girme bir daha...
Anlamsız sevişlere gelme...
Serzenişlerimi duyma istemiyorum...
Savaşma artık...
Galibiyet yok nasılsa sonunda!

Yağmurlar dinecek, fırtınalar bitecek...
Her şey düzelecek bir gün...

Ama ben yağmurum işte
Yağarım, gürlerim, can veriririm toprağıma...
Zehirli sarmaşıklar yeşerir toprağımda...
Güller kanatır ellerini... Tutamazsın...
Toprağıma takılır düşersin...
Ben yine de tutarım ellerinden...
Tutarım gözlerinden...
Tutarım farkında olamazsın...

Yıldızları yollarım rüyalarına...
Ay ışığı örter üzerini...
Gökyüzü ısıtır seni, sarar sarmalar... Tıpkı ben gibi...

Söylemiştim sana Hatırla!!
Benim Sevdam Büyüktür Taşıyamazsın Demiştim heval

Xebat
yeni üye

- Similar topics