DevrimEzgiLeri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

En son konular
» Laptop bu hale getirdi!
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Ekim 20, 2010 10:05 pm tarafından AMEDEUS

» .........
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyPerş. Ekim 14, 2010 3:56 pm tarafından AMEDEUS

» manzara
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 9:26 pm tarafından Deniz

» manzara fotoğrafları
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Ekim 13, 2010 9:18 pm tarafından Deniz

» Paydos/ C.Sıtkı Tarancı
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptySalı Ekim 05, 2010 2:49 pm tarafından AMEDEUS

» logo..........
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 11:45 pm tarafından ezgi

» ..................
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyC.tesi Ekim 02, 2010 2:09 pm tarafından DicLe

» Çile
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptySalı Eyl. 21, 2010 2:01 pm tarafından AMEDEUS

» Görmemişin bebeği olmuş...
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptySalı Eyl. 21, 2010 12:27 pm tarafından DicLe

» facebooktan video indirme
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptySalı Eyl. 21, 2010 10:08 am tarafından ezgi

» Taş atan çocuk
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 5:00 pm tarafından DicLe

» BARIŞ
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:27 pm tarafından DicLe

» BEKLENTİSİZ....
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:24 pm tarafından DicLe

» UZAKTAN ...
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyPtsi Eyl. 20, 2010 4:22 pm tarafından DicLe

» CAN YÜCEL'DEN MAL BEYANI
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyPerş. Eyl. 16, 2010 1:36 pm tarafından yoll

» ARKADAŞLIK
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:20 am tarafından ezgi

» ARKADAŞLIK
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:15 am tarafından ezgi

» ŞİİR
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyPtsi Eyl. 13, 2010 11:08 am tarafından ezgi

» Kamuflaj
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 5:32 pm tarafından AMEDEUS

» UZAK
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 5:05 pm tarafından ezgi

» Yeşillik
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:59 pm tarafından ezgi

» Salam Gibi
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:57 pm tarafından ezgi

» Benlik_Oruç Aruoba
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:56 pm tarafından ezgi

» BİR AYRILIŞ HİKAYESİ
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:54 pm tarafından ezgi

» Pembe Deniz
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:51 pm tarafından ezgi

» HAYAT
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:48 pm tarafından ezgi

» Benim Yazdığım Sen
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:47 pm tarafından ezgi

» Seviyorum Seni
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:46 pm tarafından ezgi

» BERFİN
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:44 pm tarafından ezgi

» Bahar Gelmiş
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) EmptyÇarş. Eyl. 08, 2010 4:43 pm tarafından ezgi

Anket
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En iyi yollayıcılar
DicLe
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) Vote_lcapSiyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) Voting_barSiyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) Vote_rcap 
AMEDEUS
Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) Vote_lcapSiyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) Voting_barSiyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) Vote_rcap 
yoll
Deniz
yelken
ezgi
NezBe
Devrim
mad men
Surgun

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 111 kişi C.tesi Tem. 29, 2017 7:00 am tarihinde online oldu.

Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın)

3 posters

Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) Empty Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın)

Mesaj  yoll Cuma Ocak 22, 2010 11:43 am

Tayyip Erdoğan

Koltuğumda biraz daha oturmak için
kimseden istekte bulunmam. Demokrasi için
ne gerekirse yaparım çünkü hırstan
arınmak zorundayız .Çağdaş uygarlık yolunda
coşmuş bir insanım. Bensiz bir Türkiye
de pekala güzel yönetilebilir. Bunun aksini
düşünemiyorum. Kendim için bir şey
istiyorsam namerdim. Tersi olsaydı derdim ki;
istiyorum. Hem de cumhurbaşkanlığını...

Devlet Bahçeli

Bizim amacımız bu yoksul halkın
şikayetlerini dinlemek ve çözmektir. Asla
şovenizm duygularını kabartmak
davası gütmeyiz. Kardeş kavgasını körüklemek
ve bu yolda kadrolaşmayı sağlamak-
tan kaçınırız. Hedefimiz umut aşılamak-
tır. Bize faşist diyerek saldıranların
haksızlık ettiğini düşünüyoruz. Onların siyasal
hayatı bitecek!

Deniz ******

Benim solcu bir politikacı olduğuma
kuşku duyulamaz. Yolumdan döndüğüme
hala inananlar varsa, onların akıllarına
hayret ederim. Her kesimden sabit fikirlilere
şaşarım. Asıl olan her zaman ve her konuda
halkın isteğidir. Sağcıların kıblesi ise hep
Amerika Birleşik Devletleri’dir. Ben de
halkım için varım ve tüm hizmetlerimle
onların bir memuru olmaktan kıvançlıyım !

Erkan Mumcu

Benim dürüst parti lideri imajım
her şeyden önemlidir. Ben başka liderler gibi
halkı kandırmak amacıyla tasarlanmış
oyunlara girmem. Bu benim için sıkınılacak
bir görünümdür. Ekonomiyle ve borsayla
görevim gerektiği kadar ilgiliyim. Halkımla
içli dışlıyım ve bu ilişkilerim sayesinde
toplumda değerli bir yerim var. Sanılmasın ki
yakın çevremi ihya ederim...

Yazıyı bir de birer satır atlayarak okuyun...

yoll
yüksek lisans
yüksek lisans

Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) Empty Geri: Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın)

Mesaj  AMEDEUS Cuma Ocak 22, 2010 6:52 pm

Politikacıların Dili dedikleri bu olsa gerek. İlginçti. Teşekkürler yoll : ))
AMEDEUS
AMEDEUS
doçent
doçent

Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın) Empty Geri: Siyasilerden Mesaj Var: ) (en son satıra daha dikkatli bakın)

Mesaj  DicLe Cuma Ocak 22, 2010 8:15 pm

Benim solcu bir politikacı olduğuma hala inananlar varsa, onların akıllarına şaşarım : ))
saol yoll...çok güzelmiş
DicLe
DicLe
doçent
doçent

- Similar topics